
- В наявності
- Код: 12814CP
Автолампа R10W Standard 12V 10W BA15s - 1шт, (12814CP)
22 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 12814CP |
| Країна виробник | Нідерланди |
| Потужність | 10 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | R10W |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | BA15S |
- Ціна: 22 ₴
