
- В наявності
- Код: 5007
Автолампа R5W Original Line 12V 5W BA15s - 1шт, (5007)
21 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5007 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 5 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | R5W |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | R5W |
- Ціна: 21 ₴
