
- В наявності
- Код: 1987302207
Автолампа T4W Pure Light 12V 4W BA9s - 1шт, (1987302207)
13 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1987302207 |
| Країна виробник | Німеччина |
| Потужність | 4 Вт |
| Напруга живлення | 12 В |
| Тип запчастини | Оригінал |
| Тип лампи | T4W |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
| Цоколь | BA9S |
- Ціна: 13 ₴
