
- В наявності
- Код: 123456789012
Сумка органайзер машину (порожня) - чорний (1 відділ 44,8х11,8х18,8 см)
221 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVTM |
| Країна виробник | Тайвань |
| Висота | 186 мм |
| Довжина | 526 мм |
| Кількість відділень | 2 |
| Матеріал | Текстиль |
| Стан | Новий |
| Тип аксесуара | Сумка-органайзер |
| Колір | Чорний |
| Ширина | 132 мм |
- Ціна: 221 ₴
