
- В наявності
- Код: WA350525A
Щітки склоочисника (двірники) Citroen C5 (03-08), кт 2шт, (WA350525A)
618 ₴
+380 (98) 071-50-08
- +380 (93) 615-27-12
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | WA350525A |
| Виробник | Oximo |
| Країна виробник | Польща |
| Довжина водійського двірника | 675 мм |
| Довжина пасажирського двірника | 475 мм |
| Місце встановлення | Передній |
| Сумісність з маркою | Citroen |
| Сумісність з моделлю | C5 |
| Стан | Новий |
| Тип | Безкаркасний |
| Тип запчастини | Аналог |
| Тип техніки | Легковий автомобіль |
- Ціна: 618 ₴


